Język angielski

Język angielski – zacznij naukę!

Jeśli jeszcze nie zacząłeś uczyć się języka angielskiego to najwyższy czas, żeby to zmienić. Jeśli nie jesteś przekonany czy warto – spójrz poniżej. Spróbuję Cię przekonać.

  1. Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie – zna go ponad 1,5 miliarda ludzi. Znając go, bez problemu dogadasz się z ludźmi na przykład będąc na wakacjach.
  2. Język angielski to podstawowy język nauki i biznesu – wyobraź sobie ile możliwości stanie przed Tobą otworem, gdy będziesz znał angielski. Nowe studia, praca za granicą? Żaden problem.
  3. Język angielski jest prosty – Mimo początkowych trudności, po pewnym czasie okazuje się, że gramatyka jest dużo mniej złożona niż w języku polskim. Wystarczy poznać parę podstawowych zasad i nagle okazuje się, że nawet nowe rzeczy zaczynają być oczywiste.
  4. Dzięki językowi angielskiemu możesz nawiązać kontakt z ludźmi z różnych krajów – Lubisz nowe znajomości? Więc nie ma innego wyjścia. Język angielski pomoże Ci nawiązać mnóstwo nowych kontaktów, poznać obce kultury. Dla osób ciekawych świata jest to „must have”
  5. Język angielski pozwoli na czytanie obcojęzycznych książek, oglądanie nieprzetłumaczonych filmów – Nie ma nic gorszego niż oczekiwanie na polskojęzyczną premierę książki z Twojej ulubionej serii. A co jeśli… dasz radę przeczytać ją w oryginale? Nie dość, że łatwiej zrozumiesz co autor miał na myśli, to w dodatku zapoznasz się dokładnie z tym co napisał. Tak samo sytuacja ma się z serialami, filmami, wiadomościami z innych krajów. To wszystko dzięki znajomości tego jednego języka
  6. Znajomość języka pozwala na podejście do egzaminów językowych – Jesteś zmęczony swoją pracą? Zdobądź certyfikat znajomości języka angielskiego i rynek pracy stanie przed Tobą otworem. Znajomość języka sprawi, że będziesz bardzo pożądanym kandydatem na wiele, wiele stanowisk
  7. Nauka języka to znakomite ćwiczenie dla mózgu – Uczenie się nowych słówek przynosi wiele korzyści naszemu mózgowi. Dzięki stałemu ćwiczeniu go, Twój umysł dłużej pozostanie bystry!
  8. Satysfakcja – Czy osiągnięcie swojego celu sprawia Ci przyjemność? Tak? No to w takim razie masz kolejny. Radość z pierwszych kontaktów z ludźmi w obcym języku – gwarantowana.

There are no comments yet

Why not be the first

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Parse error: syntax error, unexpected ''

' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE) in /home/virt9084/domains/avans.edu.pl/public_html/wp-content/themes/pressnews/footer.php on line 3